Obec Hejtmánkovice Minimapa

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Svoz velkoobjemového odpadu 10. - 11. 4. 2017

Svoz velkoobjemového odpadu 10. - 11. 4. 2017Datum konání:
10.4.2017
Datum ukončení:
11.4.2017

SVOZ VELKOOBJEMOVÉHO ODPADU

Obec HEJTMÁNKOVICE a společnost Marius Pedersen a.s.  si Vás dovoluje  upozornit, že      dne   10-11. 4. 2017 pro Vás zajistili svoz velkoobjemového odpadu. Tam, kde svážíme popelnice v pondělí, svoz VO též v pondělí, tam kde svážíme popelnice v úterý, svoz VO v úterý.

Obec i svozová firma má zájem na tom, abyste měli možnost zbavit se legálně odpadu, který se nevejde do sběrných nádob (matrace, koberce, nábytek atd.) a odpadu, který nepatří do sběrných nádob jako např. papír, železo, plastové výrobky, pneumatiky

Odpad uložte u sběrných nádob ( popelnice ) u domů

Tento svoz provede několik vozidel a každé vozidlo odveze určitý druh odpadu. Proto je důležité, aby jednotlivé druhy byly uloženy u sběrných nádob viditelně odděleně a tak, aby je bylo možné naložit. Netvořte nepřehledné haldy odpadů.

  1. Popelářské auto bude sbírat -

Odpad, který se nevejde do popelnice - staré matrace, starý nábytek, koberce, atd. Ostatní odpad musí být v pytlích, krabicích nebo svázaný tak, aby jej obsluha vozu mohla naložit – drobný odpad volně pohozený na zemi nebude posádka vozu sbírat.

  1. Avia bude sbírat

Papír – noviny a časopisy dohromady pevně svázané, kartonový papír zvlášť pevně svázaný

Pneumatiky z osobních vozidel – včetně disků

Železo (drobné části v sudech, kbelících atd.)

Noviny, časopisy a kartonový papír chraňte před případným deštěm.

Posádky jednotlivých vozů naloží ručně denně několik tun odpadu, a proto Vás tímto prosíme o dodržení podmínek uložení. Dbejte prosím i o bezpečnost silničního provozu. Odpad připravte u sběrných nádob v 7.00 hodin.

Neodvezeme lednice, televize, elektrozařízení a nebezpečné odpady. Svoz těchto odpadů se uskuteční ve Vaši obci dne 11. 4. 2017 odpoledne.

Správným nakládáním se všemi druhy odpadů pomáháte šetřit přírodu ve Vašem okolí


TOPlist